A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Державний навчальний заклад
"Новоград-Волинське вище
професійне училище"

Графік роботи гуртків

Затверджую

Директор НВВПУ

________________

                                                                                                                           Паламарчук  М. Є.

Графік

 роботи гуртків, клубів та спортивних секцій

ДНЗ «НВВПУ» на 2021-2022 н.р.

 

№ п/п

 

Назва заходу

 

Тиждень

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

 

Місце проведення

 

Відповідальний за проведення

 

1

Ритм-студія барабанщиць

1,  2,  3,  4

 

 

17.00 – 17.45

17.00 – 18.30

 

Клуб

Гаврилюк П.В.

2

Учнівського самодіяльного народного  духового оркестру «Возвягель»

1, 2, 3, 4

 

18.30-19.38

18.30-19.38

18.30-19.38

 

Кімната-студія

Гаврилюк П.В.

3

Гурток декоративно-прикладного мистецтва «Український оберіг»

1, 2, 3, 4

 

16.00-17.30

 

16.00-17.30

 

Кабінет керівника гуртка

Голеня С.М.

4

Хореографічний гурток «Гармонія»

1, 2, 3, 4

 

16.00-

17.30

 

16.00

17.30

 

Клуб

 

5

Вокальний ансамбль педпрацівників «Джерело»

1, 2, 3, 4

 

 

 

 

16.00

17.30

 

Мала зала

Вовк І.О.

6

Вокальний учнівський колектив «Любисток»

1, 2, 3, 4

 

16.00

17.30

 

 

 

Мала зала

Вовк І.О.

7.

Гурток технічної творчості

1, 2, 3, 4

17.00-

18.53

16.00-

18.15

16.00-

18.15

16.00-

17.53

 

Кабінет гурткової роботи

Замула О.М.

8

Літературно-мистецький клуб «Берегиня»

1

 

 

 

16.00-17.30

 

Бібліотека

Гордієнко Н.В.

9

«Влучний стрілець»

1, 2,

 

16.30-17.15

16.30-17.15

 

 

 

Тир

Колесник О.М.

10

Театральний клуб «Світлиця»

1

18.00-

19.30

 

 

 

 

 

Бібліотека

        Дяченко О.В.

11

Історико-правовий клуб «Обрій»

1

     

16.00

17.30

 

Бібліотека

        Музика С.Ю.

12

Спортивна секція

«Культуризму»

1, 2, 3, 4

 

16.00 17.30

 

16.00– 16.45

 

Тренажерна зала

Паламарчук М.Є.

13

 Спортивна секції «Волейбол»

1, 2, 3, 4

 

16.00– 17.30

 

16.00– 17.30

 

Спортивна зала

Ніколаєв С.В.

14

Спортивна секція «Футбол»

1, 2, 3, 4

 

 

 

16.00– 17.30

 

 

Спортивна зала

Живанюк А.І.

 

Затверджую

Директор НВВПУ

______________

                                                                                                                           Паламарчук  М. Є.

Розклад 2

позаурочної зайнятості учасників навчально-виховного процесу

ДНЗ «НВВПУ»    на 2021-2022 н.р.

№ п/п

Назва заходу

Тиждень

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Місце проведення

Відповідальний за проведення

Робота гуртків

1

Ритм-студія барабанщиць

1,  2,  3,  4

 

 

17.00 – 17.45

17.00 – 18.30

 

Клуб

Гаврилюк П.В.

2

Учнівського самодіяльного народного  духового оркестру «Возвягель»

1, 2, 3, 4

 

18.30-19.38

18.30-19.38

18.30-19.38

 

Кімната-студія

Гаврилюк П.В.

3

Гурток декоративно-прикладного мистецтва «Український оберіг»

1, 2, 3, 4

 

16.00-17.30

 

16.00-17.30

 

Кабінет керівника гуртка

Голеня С.М.

4

Хореографічний гурток «Гармонія»

1, 2, 3, 4

 

16.00-

17.30

 

16.00

17.30

 

Клуб

 

5

Вокальний ансамбль педпрацівників «Джерело»

1, 2, 3, 4

 

 

 

 

16.00

17.30

 

Мала зала

Вовк І.О.

6

Вокальний учнівський колектив «Любисток»

1, 2, 3, 4

 

16.00

17.30

 

 

 

Мала зала

Вовк І.О.

7.

Гурток технічної творчості

1, 2, 3, 4

17.00-

18.53

16.00-

18.15

16.00-

18.15

16.00-

17.53

 

Кабінет гурткової роботи

Замула О.М.

7

Літературно-мистецький клуб «Берегиня»

1

 

 

 

16.00-17.30

 

Бібліотека

Гордієнко Н.В.

8

«Влучний стрілець»

1, 2,

 

16.30-17.15

16.30-17.15

 

 

Тир

Колесник О.М.

9

Театральний клуб «Світлиця»

1

18.00-

19.30

   

 

 

Бібліотека

        Дяченко О.В.

10

Історико-правовий клуб «Обрій»

1

     

16.00

17.30

 

Бібліотека

        Музика С.Ю.

11

Спортивна секція

«Культуризму»

1, 2, 3, 4

 

16.00 17.30

 

16.00– 16.45

 

Тренажерна зала

Паламарчук М.Є.

12

 Спортивна секції «Волейбол»

1, 2, 3, 4

 

16.00– 17.30

 

16.00– 17.30

 

Спортивна зала

Ніколаєв С.В.

13

Спортивна секція «Футбол»

1, 2, 3, 4

 

 

 

16.00– 17.30

 

 

Спортивна зала

Живанюк А.І.

 

Загальна робота училища

1

Загальна  лінійка училища

4 та за потребою

 

16.00

 

 

 

Подвір’я училища (спортзал)

Директор, заступники  директора з НВР і НВЧ

2

Громадянське інформування

в навчальних групах

1, 3

 

 

16.00

 

 

Навчальні кабінети закріплені за групами

Класні керівники навчальних груп

3.

Виховні години в навчальних групах

2,4

 

 

16.00

 

 

Навчальні кабінети

Класні керівники

4

Інструктивно-методична нарада за участю педагогічних працівників

 

4 та за потребою

 

 

16.00

 

 

 

 

Бібліотека

Директор, заступники  директора з НВР та НВЧ, методист, старший майстер

5

Засідання ради профілактики правопорушень

3

 

 

 

16.00

 

Мала зала

Заступник директора з НВР

6

Заходи в навчальних групах служби у справах неповнолітніх, відділу у справах сім’ї   

4 та за потребою

 

 

16.00

 

 

 

 

Мала зала

Навчальні кабінети закріплені за групами

Заступник  директора з НВР, керівники навчальних груп

7

 

Консультації

1, 2, 3, 4 та за потребою

 

За розкладом

За розкладом

За розкладом

16.00

Навчальні кабінети

Викладачі предметів

Засідання методичних комісій

1

Засідання методичної комісії класних керівників

3

 

16.00

 

 

 

 

 

Мала зала

Заступник  директора з НВР, методист, голова  МК класних керівників

2

Засідання методичної комісії викладачів базових предметів

1

 

 

 

16.00

 

 

Пед. кабінет

Заступник  директора з НВР, методист, голова  МК викладачів базових предметів.

3

Засідання методичної комісії

предметів природничо-математичних дисциплін

1

 

 

 

 

16.00

 

Пед. кабінет

Заступник  директора з НВР, методист, голова  МК природничо-математичних дисциплін

4

Засідання методичної комісії будівельників

4

 

 

 

16.00

 

 

Пед. кабінет

 

Заступники  директора з НВЧ та НВР, старший майстер, методист, голова  МК будівельників

6

Засідання методичної комісії швейного виробництва та сфери обслуговування

 

2

 

 

16.00

 

 

 

Пед. кабінет

Заступники  директора з НВЧ та НВР, старший майстер, методист, голова  МК швейного виробництва та сфери обслуговування

7

Засідання Учнівської Ради училища

1

 

 

 

16.00

 

Бібліотека

Заступник  директора з НВР, голова учнівської ради

8

Засідання учнівського профкому училища

2

 

 

16.00

 

 

Бібліотека

Голова  учпрофкому, голова учнівської ради

9

Засідання ради гуртожитку, ради музеїв, ради бібліотеки

4

 

 

 

16.00

 

Бібліотека

Керівники рад

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора