A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Державний навчальний заклад
"Новоград-Волинське вище
професійне училище"

Професійна підготовка

Під час навчального процесу в училищі учні здобувають робітничу кваліфікацію за трьома напрямами підготовки:

- будівельні, монтажні та ремонтно-будівельні роботи;

- швейне виробництво;

- сфера обслуговування.

Для організації та проведення навчального-виробничого процесу училище має достатню навчально-матеріальну базу, кадрове та навчально-методичне забезпечення. Навчальний процес проводиться у 18 навчальних кабінетах, 14 навчально-виробничих майстернях, 1 лабораторії, 2 комп'ютерних класах, які забезпечені сучасним обладнанням, устаткуванням, механізмами, інструментами, стендами, плакатами, відеороликами та іншим навчальним матеріалом, необхідним для навчання професії і отримання кваліфікації на належному рівні.

За напрямом: "Будівельні, монтажні та ремонтно-будівельні роботи" учні навчаються за професіями:

на базі 9 класів:

- муляр, штукатур, лицювальник-плиточник;

- опоряджувальник будівельний (штукатур, лицювальник-плиточник, маляр);

- муляр, монтажник з монтажу сталевих та залізобетонних конструкцій, електрозварник ручного зварювання

- столяр будівельний, різьбяр по дереву та бересту.

на базі 11 класів:

- опоряджувальник будівельний (штукатур, лицювальник-плиточник, маляр);

 

За напрямом: "Швейне виробництво":

на базі 9 класів:

- кравець, вишивальник.

За напрямом: "Сфера обслуговування":

- перукар (перукар-модельєр), візажист

 

 

Перелік робітничих професій

Електрозварник ручного зварювання виконує ручне дугове зварювання деталей, вузлів та конструкцій з вуглецевих сталей у нижньому та вертикальному положеннях шва, наплавлення деталей, нагрівання виробів та деталей перед зварюванням; прихватку деталей, виробів та конструкцій в усіх просторових положеннях зварного шва, здійснює контроль якості зварних швів.

Вишивальник вишиває вручну та на вишивальних машинках нитками та бісером: серветки, скатертини, рушники, картини; оздоблює сукні та сорочки різними видами вишивки.

Кравець виготовляє вироби постільної та столової білизни, штори та ламбрекени, фартухи, чохли, за індивідуальним замовленням шиє спідниці і брюки, халати, сукні та блузи нескладної технологічної обробки. Виконує ремонти постільної, столової, натільної білизни та одягу.

Маляр виконує шпаклювання та фарбування поверхонь (стель, стін, підлоги) водоемульсійними, емалевими декоративними фарбами: пензлями, щітками, валиками, ручним фарбопультом. Виконує оздоблення поверхонь за трафаретами, фактурне шпаклювання. Обклеює поверхні стін різними видами шпалер та оздоблює приміщення декоративними виробами.

Перукар (перукар-модельєр) виконує прості класичні чолові, жіночі та дитячі стрижки; укладання волосся феном за класичною технологією; гарячу завивку волосся різними способами; прості зачіски з використанням бігуді; послуги з хімічної завивки та фарбування волосся.

Візажист виконує підготовку обличчя до макіяжу; різні види корекції обличчя, очей; макіяж повсякденний, діловий, вечірній, святковий, дитячий, чоловічий.

Різьбяр по дереву та бересту виготовляє з дерева художні вироби. Виконує композиції геометричної,  контурної та скульптурної, плоскорельєфної різьби на простих виробах: кухонна дошка, поличка, хлібниця, шкатулка, рамки для дзеркал. Виготовляє накладні елементи прорізною різьбою (на карнизах, ліжках, тумбочках).

Муляр влаштовує фундаменти, зводить стіни з цегли та блоків в житлових та господарських будівлях, виконує монтаж перемичок над віконними та дверними пройомами.

Штукатур здійснює оштукатурення зовнішніх та внутрішніх стін приміщень цементно-вапняними розчинами. Верхній шар штукатурки оздоблює декоративними, мозаїчними, бетонними розчинами.

Лицювальник-плиточник виконує облицювання поверхонь стін, підлоги, різними видами плиток (керамічними різних розмірів, декоративними та мозаїчними). Влаштовує підготовку поверхонь під облицювання плиткою.

Столяр будівельний виконує роботу по виготовленню та установці дверей, вікон, підлоги меблів, що вбудовуються, роботи по урізанні замків, дверних ручок, облицювання стін дерев’яними панелями, а також виготовляє різноманітні вироби з дерева: вішалок, карнизів, свічників та багато інших декоративних предметів.

Монтажник з монтажу сталевих та залізобетонних конструкцій виконує монтаж різних залізобетонних конструкцій в житлових та виробничих конструкціях; роботи по закріплюванні монтажних болтових з’єднань; встановленні самонарізних болтів; утеплюванні бетонних та залізобетонних конструкцій; укладанні плит дорожнього покриття.

Опоряджувальник будівельний виконує високоякісне оштукатурення різних поверхонь; шпаклювання, ґрунтування, фарбування поверхонь пензлями, щітками, валиками, ручним фарбопультом; фарбування поверхонь олійними та водоемульсійними фарбами; обклеювання поверхонь стін шпалерами, тканинами. Опоряджує поверхні декоративними розчинами. Виконує ремонт плиткових підлог, облицювання поверхонь стін різними видами плиток; настилання підлоги плитками різними способами; облицювання підлог із застосуванням машин для вібровдавлювання плиток.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора