A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Державний навчальний заклад
"Новоград-Волинське вище
професійне училище"

Бібліотека

Бібліотека – древня і вічно юна оселя людського розуму.  Ряди книжкових полиць містять у собі допитливий науковий пошук, насолоду прекрасним, здобуття знань, розвагу. 

Головним завданням бібліотеки НВВПУ є забезпечення навчально-виховного процесу. Вона допомагає розвивати у читачів інформаційну культуру, творчу думку, здібності, таланти, пізнавальні інтереси; сприяє успішному засвоєнню як програмних, так і позапрограмних вимог, самоосвіті, плідному проведенню дозвілля учнів.

Бібліотека допомагає підвищити фахову, педагогічну майстерність викладачів, вихователів, майстрів виробничого навчання шляхом популяризації педагогічної літератури і надання інформації про неї.

Бібліотека НВВПУ розташована на першому поверсі головного корпусу училища. Фонд її налічує близько 21 тис. примірників, з яких близько 13 тис. – підручники. Здійснюється передплата 16 назв періодичних видань.

У бібліотеці постійно ведеться кропітка робота по комплектуванню фонду навчально-виховною та методичною літературою, ретельно відбираються для передплати періодичні видання.

Сьогодні бібліотека має близько 450 читачів, обслуговування здійснюється на абонементі та в режимі читальної зали. У вільному доступі для всіх відвідувачів швидкісний Wi-Fi.

В бібліотеці постійно діє й систематично оновлюється: книжкова виставка «Вам, майбутні фахівці», на якій представлена література про спеціальності, які пропонує училище; книжкова поличка «Рідний край, Полісся золоте» з літературою про історію та відомих земляків; виставка-інформація «Ці книги знають все» - довідники, енциклопедії, збірники; виставка-реклама «Наші новинки».  Для допомоги по підготовці учнів до ЗНО оформлена  виставка «Готуємось до ЗНО - 2019». Постійно діє книжкова виставка «Наша гордість і окраса – слова Лесі і Тараса», яка містить твори видатних творців українського слова Лесі Українки і Тараса Шевченка. Для протидії булінгу в учнівському середовищі постійно поповнюється та оновлюється виставка-застереження «Зупини насильство – захисти себе». У вільному доступі для всіх користувачів бібліотеки знаходяться підшивки всіх газет та журналів, які передплачує наше училище.

В читальній  залі   оформлено куточок пам’яті героям-землякам, нашим випускникам, які віддали своє життя за цілісність і незалежність нашої України.

 Для вшанування славетних ювілярів а також до знаменних і пам’ятних дат в бібліотеці училища регулярно оформлюються книжкові виставки, тематичні полички.

Бібліотека постійно надає допомогу педагогічному та учнівському колективам у підготовці та проведенні позаурочних заходів.

Щопонеділка в бібліотеці училища проходять відеолекторії на цікаві і актуальні теми, після яких відвідувачі обговорюють побачене та висловлюють свої думки і ставлення до висвітлених проблем.

В бібліотеці училища регулярно проводяться засідання клубів та гуртків, бесіди з лікарями, бібліотекарем,  та психологом училища.

 Бібліотека училища стала центром розвитку інформаційної компетентності педагогів та учнів. 

Саме  бібліотека  стала  центром інформування учнів про події в зоні ООС  через періодичні видання , інформаційні повідомлення. Тому в читальному залі бібліотеки До Дня Соборності України, Дня пам"яті Героїв Крут, Голокосту, до  Дня Гідності та свободи, Дня Захисника України були оформлені тематичні виставки  та проведені  кінолекторії : «Ми твої захисники, Україно!»., «Міць і велич української армії»,  «Вісті з фронту».  Оформлена постійно-діюча виставка "Героїчні будні 30-тки".

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора