A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Державний навчальний заклад
"Новоград-Волинське вище
професійне училище"

Про училище

Споконвіків в житті було – всіх нас годує ремесло.

Історія училища починалась з професії  будівельника. Сьогодні її здобувають близько 400  здобувачів освіти. Викладачі і майстри виробничого навчання передають свій досвід учням, які в більшості своїй досконало оволодівають обраною професією.

Великим попитом серед учнів користується професія «Столяр будівельний, різьбяр по дереву та бересту».

Вже більше 25  років училище готує кравців, а з 2000р. в закладі учні  оволодівають майстерністю ручної та машинної вишивки.

У народі кажуть, що зробити людину красивою можуть два майстри: один з них кравець, а другий – перукар. Тому  в училищі  учнів оволодівають професією перукаря, (перукаря-модельєра), візажиста.

У 2015 році розпочато підготовку спеціалістів за професією «Оператор комп’ютерного набору, соціальний робітник».

Гордість училища - музей учнівських виробів, в якому зібрані кращі учнівські вироби, в яких ремісництво перетворилось на справжнє мистецтво!

До знань у нас зоряна дорога

Запорукою успіху навчального закладу є високопрофесійний, творчий педколектив,  здатний до розв’язання актуальних завдань через розкриття резервів творчого потенціалу учнів. Навчально-виховний процес в закладі здійснюють 45 педагогічних працівників. Навчальна база училища з кожним роком оновлюється з урахуванням впровадження в навчальний процес новітніх інформаційних технологій.  Для здійснення навчання учнів  діє 32 кабінети і майстерені, які  сучасно обладнані,  оснащені аудіовізуальною апаратурою та комп'ютерами. Функціонують 2 комп'ютерні класи, лабораторія комп'ютерних технологій. Забезпечений загальний доступ до мережі Інтернет, Wi-Fi.

Викладачі предметів професійно – теоретичної та загальноосвітньої  підготовки активно використовують комп’ютерні технології, демонструють презентації, відеофільми, проводять уроки – екскурсії, бінарні уроки, уроки з елементами рольових ігор, тренінгів, які поступово витісняють традиційний урок.

  Із року в рік колектив тримає  високий рейтинг серед   закладів ПТО Житомирської області. Творчі  роботи наших різьбярів, кравців – вишивальниць, будівельників, перукарів завойовують призові місця не тільки в області, а і на Всеукраїнському рівні.

Виховувати людину означає – визначити долю нації

Сьогодні навчальний заклад є центром культурного життя молоді. В училищі створенні належні умови для розкриття здібностей кожного учня, організації цікавого дозвілля.

Плідно працюють: учнівський народний духовий оркестр «Возвягель», ритм-студія барабанщиць, вокальні гуртки: учнівський «Калинонька» та працівників училища «Джерело», хореографічний,  декоративно-прикладного мистецтва «Український оберіг», спортивні секції з футболу, волейболу, тенісу та атлетизму, влучний стрілець, клуби “Берегиня” та “Світлиця”.

Керівники навчальних груп  разом з учнями готують цікаві виховні  заходи: «Свято квітів», «Козацькі забави», «Міс та Містер училища», «Ну-мо, хлопці», «Довга коса - дівоча краса», «Сучасна наречена», «Небесна сотня», «Рідна мова-калинова», заходи до Дня студента, Дня Святого Валентина, родинні свята, зустрічі з ветеранами Другої світової війни та учасниками ООС. Значна увага приділяється національно-патріотичному  вихованню учнівської молоді. 

Усі виховні заходи проводяться на високому рівні,  поєднують  в собі і народні  традиції, і сучасність. Учні беруть активну участь у всіх загальноміських та обласних заходах.

Для 200 іногородніх учнів другою рідною домівкою став гуртожиток училища, де створені гарні  умови для проживання та відпочинку.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора