A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Державний навчальний заклад
"Новоград-Волинське вище
професійне училище"

Соціальне партнерство

ПРаТ "ВКФ "Леся"

ПрАТ «Виробничо-комерційна фірма« Леся »- це колишня Новоград-Волинська швейна фабрика, заснована в 1965 році. Сьогодні - це сучасне швейне виробництво, яке систематично займається питаннями відновлення швейного обладнання та впровадження нових технологій. Понад 90% продукції підприємство виготовляє для німецької компанії Leineweber (торгова марка BRAX). Потужність виробництва - 700 тисяч виробів на рік.

Новоград-Волинське вище професійне училище активно співпрацює з ПрАТ ВКФ «Леся». Співпраця має на меті:

 -впровадження у навчально-виховний процес училища нових інноваційних технологій;

- створення інноваційної системи професійного навчання учнів, адаптованої до динаміки розвитку сучасного виробництва.

Для практичного закріплення знань, умінь та на­вичок, що одержані в процесі теоретичного й пра­ктичного навчання,  проводиться виробнича практика на підприємстві для отримання кваліфікаційного розряду.

Підприємці забезпечили високий рівень органі­зації праці, естетику виробничих цехів і ділянок, сучасну організацію робочих місць. На підприємстві застосовують прогресивні технології виготовлення та оздоблення штанів.

 

Ще один напрямок спільної діяльності училища і підприємства - проведення теоретичних уроків по професії «Кравець». За цим напрямком ми  працюємо вже 2 роки.  Суть в тому, що спеціалісти швейної фабрики проводять для  учнів училища уроки на своїй базі. Ми узгодили перелік навчальних тем, які будуть викладатися  спеціалістами швейної фабрики ПрАТ ВКФ «Леся». На цьому підприємстві є колосальна можливість не тільки ознайомитися, а й попрацювати за найсучаснішими технологіями.

 

 

Меблева фабрика "Мірт"

Меблева фабрика "Мірт", що діє у місті Новограді-Волинському вже не одне десятиліття - унікальне підприємство, що володіє сучасною технічною і технологічною базою для виготовлення ексклюзивних меблів. Вишуканість дизайну, ручна робота, екзотична деревина і висока якість – визначальні якості цього бренду.

Виробництво меблів має замкнутий цикл - від заготівлі та розпилювання деревини до готового виробу. Все починається з розробки зразків меблів дизайнерсько-конструкторським відділом. Надалі дослідні зразки виносяться на розгляд експертної комісії. І тільки після цього починається процес виробництва. 

Уся продукція ПП «Меблева фабрика «Мірт»виготовляється тільки з натуральних, високоякісних і екологічно чистих матеріалів. Використання новітнього і передового обладнання провідних німецьких та італійських компаній в поєднанні з інноваційними технологіями гарантує найвищу якість всієї продукції фабрики, а вміле використання екзотичних видів шпону, виконаних вручну різьблених елементів та позолоти надає виробам вишуканого, багатого неповторного вигляду.

Учні НВВПУ професії "Столяр будівельний, різьбяр по дереву та бересту" проходять практику на підприємстві з подальшим працевлаштуванням.

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора