A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Державний навчальний заклад
"Новоград-Волинське вище
професійне училище"

Директор

ПАЛАМАРЧУК

Микола Євгенович

Заслужений працівник освіти України,

кавалер орденів «Звягель»,

«За заслуги» ІІІ ступеня, «Почесний хрест»

У 1966 році було засновано Новоград-Волинське міське професійно-технічне училище №7. За профілем навчальний заклад визначався, як будівельне училище. З цього часу - формується трудовий колектив і матеріально-технічна база училища. 

Упродовж  усіх  років проводилась  реконструкція існуючих та будівництво нових  приміщень, зміцнювалась матеріально-технічна база. Самотужки було збудовано їдальню, клуб, котельню, спортивну залу, відкривались нові  майстерні, започатковувались нові професії. За державний кошт зведено гуртожиток, у якому сьогодні проживають 200 учнів. У 1979 р. училище реорганізоване в «середнє професійно-технічне», у 2006 р. - в професійний ліцей. У 2014 р. ліцей змінив статус на  ДНЗ «Новоград – Волинське вище професійне училище».

Сьогодні училище - один з найкращих закладів ПТНЗ Житомирщини. У нас не тільки багате минуле, творче сучасне, а й  гарні плани на майбутнє. Впевненість у завтрашньому дні ґрунтується на високому професіоналізмі педагогічного колективу, багаторічних традиціях, тісній співпраці з батьками та випускниками, міською владою.  В навчальному закладі амбітні плани на майбутнє, серед яких відкриття нових більш складних  професій, дуальне навчання та ін.

Я хочу низько вклонитись та висловити сердечну вдячність всім, хто стояв у витоків навчального закладу, писав його історію. Це директори училища Олександр Максимович Тенянко (1966 – 1969 р. р.);  Віктор Сильвестрович Максимчук (1969 – 1973 р. р.); Іван Григорович Данюк (1973 – 1986 р. р.); Дмитро Миколайович Макашов (1986 – 1991 р. р.).

Моя сердечна вдячність ветеранам училища Лазебнику Миколі Наумовичу, Матвійчуку Василю Миколайовичу, Оксенюк Раїсі Петрівні, Румянцевій Раїсі Єреміївні, Антонюк Софії  Василівні, Попушой Ользі Олександрівні, Данюк Людмилі Миколаївні, Кузьмінському Віктору Опанасовичу та всім, хто працював довгий час у закладі і вніс вагомий внесок у його розвиток.

За відданість загальній справі, за любов до своєї професії хочу подякувати колективу, який сьогодні докладає максимум зусиль для того, щоб навчальний заклад  був  оснащеним новітніми навчальними технологіями, креативними педагогічними ідеями, поповнювався добрими справами, цікавими подіями, хвилюючими зустрічами, мудрими вчинками.

З року в рік училище оновлюється, модернізується. Кожен першовересень в закладі уже багато років поспіль приносить щось нове: капітальний ремонт і облаштування сучасними меблями та обладнанням навчального корпусу №3, тренажерної зали, клубу, бібліотеки, майстерень кравців, слюсарної справи, буфету і виставки учнівських виробів у навчальному корпусі №2, шатрової покрівлі у гуртожитку та ін. Територія училища відрізняється чистотою і охайністю, озеленюється і заквітчується.

Системно покращуються умови проживання учнів у гуртожитку, в минулому році додатково було введено в дію 9 кімнат для проживання учнів, капітально відремонтовано душові кімнати в гуртожитку та ін.

На черзі – ремонт і заміна обладнання харчблоку, всієї їдальні.

Лише в 2018/19  навчальному році навчальні кабінети і майстерні поповнились 8 телевізорами і ноутбуками.

Заклад має гарні стосунки з роботодавцями, учні під час практики мають можливості заробляти кошти, гарантовані працевлаштуванням.

Тож щиро запрошуємо всіх бажаючих відвідати наш заклад, ознайомитись з трудовим і учнівським колективами, музеями історії і наших досягнень, побачити все на власні очі.

 

Заслужений працівник освіти України,

кавалер орденів «Звягель»,

«За заслуги» ІІІ ступеня, «Почесний хрест»

директор НВВПУ М.Є.Паламарчук

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора