A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Державний навчальний заклад
"Новоград-Волинське вище
професійне училище"

Тематичні виховні години для здобувачів освіти з нагоди Дня Соборності України

Дата: 19.01.2023 08:36
Кількість переглядів: 9

Напередодні Дня Соборності України, яке відзначають щороку 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, для здобувачів освіти ДНЗ «НВВПУ» проводяться тематичні виховні години.

Зокрема, 18 січня в онлайн-режимі відбулась виховна година на тему: «Соборність духу, розуму і серця», яку для учнів ІІ курсу групи №17 провела викладач історії, класний керівник групи Музика С.Ю.

Історична пам’ять – це один з головних компонентів формування української національної ідентичності. Спільне уявлення про минуле власного народу є основою для згуртування народу і його подальший розвиток як нації.

Соборність України – це результат тривалої боротьби українського народу за свою свободу та незалежність. І подвиги героїв України ХХІ століття доводять, що за 100 років бажання українців жити в соборній незалежній Україні тільки укріпилося. Це бажання, яке тече по жилах нових поколінь українців, обов’язково допоможе їм вирости гідними громадянами своєї держави.

Все буде Україна!« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора