A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Державний навчальний заклад
"Новоград-Волинське вище
професійне училище"

Для колективу училища проведено майстер-клас із навчання навичкам першої допомоги

Дата: 07.04.2023 10:02
Кількість переглядів: 12

В умовах повномасштабного російського вторгнення питання порятунку людського життя відіграє особливу роль. Відтак нового змісту набувають різноманітні навчання навичкам першої допомоги, які дозволяють зберегти людське життя до приїзду швидкої допомоги.

6 квітня Звягельською міськрайонною організацією Товариства Червоного Хреста України було проведено майстер-клас з навчання навичкам першої допомоги для колективу училища.

Під час навчання учасники освоїли комплекс домедичних заходів, які спрямовані на порятунок та збереження життя потерпілого до прибуття медичного працівника. Зокрема, навчилися здійснювати оцінювання стану потерпілого та визначати, якої допомоги в першу чергу він потребує, забезпечувати вільну прохідність верхніх дихальних шляхів, виконувати штучне дихання та закритий масаж серця і оцінювати їх ефективність, тимчасово зупиняти кровотечу шляхом накладання тиснучої пов’язки, надавати допомогу при втраті свідомості.

Нині вкрай важливо володіти базовими навичками першої допомоги, які допоможуть врятувати чиєсь життя.

Дякуємо Звягельській міськрайонній організацієї Товариства Червоного Хреста України за співпрацю та цікавий майстер-клас!« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора