A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Державний навчальний заклад
"Новоград-Волинське вище
професійне училище"

7 квітня - Всесвітній день здоров’я (World Health Day)

Дата: 07.04.2023 11:55
Кількість переглядів: 52

Щорічно 7-го квітня відзначається Всесвітній день здоров’я (World Health Day).

Дата святкування Всесвітнього дня здоров’я приурочена дню створення Всесвітньої організації охорони здоров’я, відомої нам під абревіатурою «ВООЗ», а точніше дню прийняття статуту цієї організації. Статут ВООЗ було прийнято 7-го квітня 1948-го року, тоді ж, на першій сесії Всесвітньої асамблеї охорони здоров’я і виникла ідея проводити це міжнародне свято.

Тема 2023 року – «Здоров’я для всіх».

Кожна людина має право на доступність медичних послуг, яких вона потребує за станом здоров’я. Медичні служби мають гарантувати рівний доступ для всіх без дискримінації за ознаками наявності фінансових ресурсів, місця проживання, виду захворювання або часу звернення за допомогою.

У нашій суспільній свідомості вітає одна дуже проста думка, безпосередньо пов’язана з питаннями здоров’я і проблемами його відсутності. «Буде здоров’я - решта все, додасться», - так звучить це багатовікове спостереження. І дійсно, наявність або відсутність у людини цього найціннішого стану, докорінно визначає його повсякденне життя, соціальне і суспільне оточення.

Здоров’я - це справжнє багатство, наявність якого ми з вами інколи ігноруємо. Здорові люди здебільш рідко замислюються про те, як правильно і розумно влаштувати свій побут і життєдіяльність, щоб їх здоров’я залишалося міцним і надійним на тривалу перспективу. Здоров’я – це благо, дане нам природою. Але, на жаль, не кожен вміє його зберегти.

Із нагоди Всесвітнього дня здоровя для учнів у вестибюлі училища проходить виставка «Молодь за здоровий спосіб життя», яку організувала сестра медична, викладач Ольга Шепелюк. Також у рамках відзначення свята із здобувачами освіти проведено тематичну бесіду.

Будьте здорові, цінуйте те, що у вас є, бережіть себе, ведіть здоровий спосіб життя і вмійте радіти кожному новому дню!« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора