Дата: 20.10.2019 14:20
Кількість переглядів: 30

Значна увага приділяється розвитку фізкультури та спорту. Працюють спортивні секції. Учні із задоволенням відвідують спортивні секції з волейболу, футболу, тенісу, баскетболу, зимових видів спорту, гурток  «Влучний стрілець».

Багато учнів відвідують спортивні секції міста: з боксу, вільної боротьби, армреслінгу, футболу, волейболу тощо. З врахуванням цього  в  гуртках та спортивних секціях  задіяні  понад 70% учнів.

Наші учні беруть участь в обласних змаганнях та неодноразово є переможцями. В цьому році - з настільного тенісу: учень Лук'янець Андрій зайняв 1 місце; збірна команда училища зайняла 2 місце з легкої атлетики. Збірна команда юнаків посіла 1 місце серед вищих навчальних закладів міста з волейболу а дівчата зайняли 3 місце. Учень Шматченко Роман став призером чемпіонату України з армреслінгу, посівши 2 та 3 місця у вазі до 80 кг.

Щороку проводимо спортивно-розважальні свята «Козацька наснага», «Звитяга», «Ну-мо, хлопці».