A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Державний навчальний заклад
"Новоград-Волинське вище
професійне училище"

Новини

Дата: від до Скинути

День знань 2019

День знань - одне із головних свят навчального року.  Вже традиційно в цей день в НВВПУ відбулась святкова лінійка.

11:29 04.09.2019

День вишиванки

16 травня в міському Палаці культури відзначалося свято національної єдності – День вишиванки. Учні Новоград-Волинського вищого професійного училища прийняли активну участь в цьому заході.  Учасниці театру мод «Чарівні звягельчанки», під керівництвом майстра  виробничого навчання Л.Ф. Сімон, продемонстрували показ моделей «Лесина казка», виготовлених власноруч. А в фойє Палацу культури була представлена  виставка робіт учнів, які здобувають професію «Кравець-вишивальниця».

11:16 17.05.2019

Участь у народному віче "#СтопПонінка"

10 травня 2019 року у Новограді-Волинському пройшло народне віче. Мешканці міста Новоград-Волинський,  Баранівського та Новоград-Волинського районів пройшли багатолюдною ходою від пам’ятника Тарасу Шевченку до площі Лесі Українки з вимогою припинити масове забруднення річок Хомора та Случ Понінківською картонно-паперовою фабрикою. Близько трьох тисяч людей вийшли на вулицю з плакатами, транспарантами та синьо-жовтими стягами. Викладачі та учні Новоград-Волинського вищого професійного училища прийняли активну участь в цій екологічній акції.

10:46 16.05.2019

Подаруй дитині іграшку

Реалізація  пріоритетних завдань виховання на сучасному етапі розвитку суспільства можлива через виховання потреби у творенні добра й співпереживання, через заохочення учнів до благодійної діяльності в закладі освіти.

16:53 10.04.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора